Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Jasna komunikacja

Regularny kontakt jest gwarancją najlepszego dopasowania reklamy oraz zwiększenia jej skuteczności.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie w prowadzeniu działań promocyjnych przekłada się na lepsze wyniki i efekty.

Raportowanie działań

Przygotowujemy comiesięczne raporty z analizą reklam i wnioskami na przyszłość.

Mierzalne efekty

Analiza, optymalizacja i testowanie nowych rozwiązań pozwala na maksymalizację wyników.

Rozwijaj swój biznes
dzięki Google Ads

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie osiągnięcie celów biznesowych i możemy Ci w tym pomóc. Tworząc kampanię łączymy kreatywność z twardymi danymi i doświadczeniem.

Zależy nam, aby poznać Twój biznes. Zwiększymy sprzedaż, zdobędziemy zapytania biznesowe i zbudujemy rozpoznawalność Twojej marki.

Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania, które będą konwertować. Reklamy Google Ads to więcej niż wyniki w wyszukiwarce – ten system reklamowy pozwoli Ci dotrzeć z możliwie najlepiej dobranymi reklamami do osób przeglądających strony, sprawdzających skrzynkę e-mail, czy oglądających filmy na YouTube.

Typy kampanii Google Ads

Dobierzemy kampanię dostosowaną do Twoich potrzeb

Kampania w sieci wyszukiwania

Reklamy pozwolą Ci dotrzeć do osób, które aktywnie poszukują określonych produktów lub usług. Wyświetlą się osobom wpisującym konkretne zapytanie, czyli użytkownikom potencjalnie zainteresowanym Twoją firmą.

Kampania w sieci reklamowej

Wykorzystamy potencjał dopasowanych do Twojego biznesu stron internetowych. Reklamy w sieci reklamowej umieścić można na serwisach codziennie odwiedzanych przez Twoich potencjalnych klientów.

Kampania remarketingowa

Sprawimy, że klienci o Tobie nie zapomną. Za pomocą tej kampani dotrzemy do osób, które odwiedziły Twoją stronę lub weszły z nią w interakcję i zwiększymy szansę na dokonanie przez nich konwersji.

Kampania produktowa

Reklamy najlepiej sprawdzające się w przypadku sklepów internetowych i biznesów e-commerce. Prezentują one oferowany asortyment zarówno w wynikach wyszukiwania Google, w sieci reklamowej i w zakładce Zakupy.

Kampania Wideo

Kampanie wideo pozwolą Ci reklamować się na YouTube przy wykorzystaniu spotów reklamowych. Oprócz zwiększonych wyników sprzedażowych zyskasz rozpoznawalność i możliwość wykreowania swojego wizerunku.

Kampania Performance Max

Dzięki automatyzacji i uczeniu maszynowym jest to kampania osiągająca wysoki zasięg we wszystkich dostępnych kanałach i sieciach Google i maksymalnie wykorzystująca ich potencjał.

Wykorzystaj potencjał reklam Google Ads

Kampanie Google Ads to jedna z najskuteczniejszych form marketingu internetowego. Oprócz tego, że obejmują różne typy reklam i docierają do bardzo szerokiego grona odbiorców mają również inne zalety.

Targetowanie

Możliwość targetowania reklam pozwala na dotarcie do potencjalnych klientów. Właściwy dobór grupy docelowej zwiększa trafność reklam, a co za tym idzie, liczbę konwersji.

Mierzalność

Przez cały okres działania kampanii mamy wgląd do bardzo dokładnych statystyk i wyników reklam.

Elastyczność

Kampanie Google Ads są skuteczne w niemal każdej branży. Odpowiednio dobrane typy reklam oraz bieżąca optymalizacja pomogą Ci w osiągnięciu zamierzonego celu.

Szybkość

Pierwsze efekty działań kampanii reklamowych są widoczne zazwyczaj już kilka godzin po uruchomieniu kampanii i reklam.

Zasięg

96% internautów w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google, dzięki czemu reklamy trafiają do bardzo szerokiej grupy odbiorców.

Kontrola kosztów

Na kampanie Google Ads przeznaczasz dowolny budżet i w każdym momencie możesz podjąć decyzję o jego zmniejszeniu lub zwiększeniu. Możesz liczyć na nasze sugestie.

Kampanie Google Ads Poznań - przygotowujemy kompleksowo

01
Przygotowujemy podłoże

Pracę nad kampanią rozpoczynamy od analizy Twoich potrzeb, przygotowania strategii oraz doboru odpowiednich narzędzi.

02
Wdrożymy kampanię

Zgodnie z przyjętymi założeniami, rozpoczniemy proces tworzenia i wdrażania kampanii.

03
Zadbamy o wyniki

Dzięki regularnej optymalizacji i testowaniu nowych rozwiązań uzyskamy najlepsze wyniki.

04
Analiza wyników i raportowanie

Bieżąca analiza wyników i raportowanie stanowi dla nas podstawę do podejmowania trafnych decyzji.

01
Przygotowujemy podłoże

Pracę nad kampanią rozpoczynamy od analizy Twoich potrzeb, przygotowania strategii oraz doboru odpowiednich narzędzi.

02
Wdrożymy kampanię

Zgodnie z przyjętymi założeniami, rozpoczniemy proces tworzenia i wdrażania kampanii.

03
Zadbamy o wyniki

Dzięki regularnej optymalizacji i testowaniu nowych rozwiązań uzyskamy najlepsze wyniki.

04
Analiza wyników i raportowanie

Bieżąca analiza wyników i raportowanie stanowi dla nas podstawę do podejmowania trafnych decyzji.

Opinie o współpracy

Wiemy, co robimy, a nasi klienci to doceniają.

Piotr Szram
Nie mogę sobie wyobrazić lepszej firmy marketingowej niż Marketing Sensei! Korzystam z ich usług od kilku miesięcy i jestem w pełni zadowolony z efektów, jakie osiągnąłem dzięki ich pomocy. [...] Ważne jest również podkreślenie jakości ich obsługi klienta. Zawsze są dostępni, by odpowiedzieć na moje pytania i udzielić wsparcia. Gorąco polecam Marketing Sensei wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają skutecznych usług marketingowych.
Piotr Szram
Stürmer Maszyny Sp. z o.o
Krzysztof Górny
Z Marketing Sensei współpracuję od ponad trzech lat. Początkowo jedynie w zakresie pozycjonowania, teraz obsługuje całość marketingu internetowego mojej firmy – od tworzenia stron, poprzez zarządzanie nimi, aż po promocję i doradztwo w zakresie budowania wizerunku firmy w Internecie. Pełen profesjonalizm i dyspozycyjność!
Krzysztof Górny
Europe Distribution Group Sp. z o.o.
Bartłomiej Markiewicz
Agencja interaktywna Marketing Sensei była odpowiedzialna za projekt oraz stworzenie strony internetowej mojej kancelarii. Doradzili najbardziej optymalne rozwiązanie, a także przeprowadzili szkolenie, dzięki któremu teraz sam mogę zarządzać swoją stroną internetową. Wszystko to było wykonane szybko, sprawnie i niedużym kosztem. Polecam!
Bartłomiej Markiewicz
Kancelaria adwokacka SM Adwokaci
Tomasz Tomaszewski
Sensei, znaczy Mistrz - kontaktu, organizacji, skuteczności, otwartości i uczciwości. Efekty pracy dla mojej firmy widoczne były od pierwszego miesiąca. Dzięki systematycznej i mądrej pracy z naszą stroną - jest lżejsza, mądrzejsza i przynosi nam wymierny efekt. Serdecznie polecam!.
Tomasz Tomaszewski
Loft Decora
Adam Wiatroszak
Super agencja godna polecenia, pomaga nam w odbudowaniu pozycji naszej marki na rynku. Wspólnie prowadzimy działania reklamowe w sieci google, optymalizacje strony internetowej oraz prowadzenie fanpage na portalach społecznościowych. Profesjonalna obsługa i rzetelne podejście do tematów przynoszą nam mierzalne korzyści.
Adam Wiatroszak
AGCO Sp. z o.o.
Albert Ciszek
Współpracujemy z Marketing Sensei już od dłuższego czasu. Z całym przekonaniem mogę polecić tę firmę każdemu kto chce zwiększać swoją rozpoznawalność na rynku, poprawiać zasięgi postów lub po prostu być widocznym w social mediach i nie tylko.
- Świetny młody zespół
- Indywidualne podejście
- Wielki profesjonalizm
- Dużo fajnych pomysłów
związanych konkretnie z daną firmą
Moja ocena to 10/10!
Albert Ciszek
Samson Agro

Profesjonalne Kampanie Google Ads w Poznaniu

Szukasz skutecznych rozwiązań, które przyciągną więcej klientów i zwiększą Twoją sprzedaż? Nasza agencja marketingowa specjalizuje się w projektowaniu i realizacji profesjonalnych kampanii Google Ads. Z naszą pomocą osiągniesz swoje cele biznesowe, zwiększając widoczność Twojej marki w internecie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głębokiej wiedzy naszych ekspertów, tworzymy kampanie Google Ads, które są precyzyjnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów z Poznania i okolic. Rozumiemy lokalny rynek, co pozwala nam efektywnie docierać do Twojej grupy docelowej.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię zwiększenie ruchu na stronie, poprawa konwersji, czy budowanie świadomości marki – nasze kampanie Google Ads są zaprojektowane tak, aby przynosić maksymalne rezultaty. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc rozwinąć Twój biznes w Poznaniu i nie tylko!

Porozmawiajmy o możliwościach rozwoju
Twojego biznesu.