Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Jasna komunikacja

Regularny kontakt jest gwarancją najlepszego dopasowania reklamy oraz zwiększenia jej skuteczności.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie w prowadzeniu działań promocyjnych przekłada się na lepsze wyniki i efekty.

Raportowanie działań

Przygotowujemy comiesięczne raporty z analizą reklam i wnioskami na przyszłość.

Mierzalne efekty

Analiza, optymalizacja i testowanie nowych rozwiązań pozwala na maksymalizację wyników.

Rozwijaj swój biznes
dzięki Google Ads

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie osiągnięcie celów biznesowych i możemy Ci w tym pomóc. Tworząc kampanię łączymy kreatywność z twardymi danymi i doświadczeniem.

Zależy nam, aby poznać Twój biznes. Zwiększymy sprzedaż, zdobędziemy zapytania biznesowe i zbudujemy rozpoznawalność Twojej marki.

Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania, które będą konwertować. Reklamy Google Ads to więcej niż wyniki w wyszukiwarce – ten system reklamowy pozwoli Ci dotrzeć z możliwie najlepiej dobranymi reklamami do osób przeglądających strony, sprawdzających skrzynkę e-mail, czy oglądających filmy na YouTube.

Typy kampanii Google Ads

Dobierzemy kampanię dostosowaną do Twoich potrzeb

Kampania w sieci wyszukiwania

Reklamy pozwolą Ci dotrzeć do osób, które aktywnie poszukują określonych produktów lub usług. Wyświetlą się osobom wpisującym konkretne zapytanie, czyli użytkownikom potencjalnie zainteresowanym Twoją firmą.

Kampania w sieci reklamowej

Wykorzystamy potencjał dopasowanych do Twojego biznesu stron internetowych. Reklamy w sieci reklamowej umieścić można na serwisach codziennie odwiedzanych przez Twoich potencjalnych klientów.

Kampania remarketingowa

Sprawimy, że klienci o Tobie nie zapomną. Za pomocą tej kampani dotrzemy do osób, które odwiedziły Twoją stronę lub weszły z nią w interakcję i zwiększymy szansę na dokonanie przez nich konwersji.

Kampania produktowa

Reklamy najlepiej sprawdzające się w przypadku sklepów internetowych i biznesów e-commerce. Prezentują one oferowany asortyment zarówno w wynikach wyszukiwania Google, w sieci reklamowej i w zakładce Zakupy.

Kampania Wideo

Kampanie wideo pozwolą Ci reklamować się na YouTube przy wykorzystaniu spotów reklamowych. Oprócz zwiększonych wyników sprzedażowych zyskasz rozpoznawalność i możliwość wykreowania swojego wizerunku.

Kampania Performance Max

Dzięki automatyzacji i uczeniu maszynowym jest to kampania osiągająca wysoki zasięg we wszystkich dostępnych kanałach i sieciach Google i maksymalnie wykorzystująca ich potencjał.

Wykorzystaj potencjał reklam Google Ads

Kampanie Google Ads to jedna z najskuteczniejszych form marketingu internetowego. Oprócz tego, że obejmują różne typy reklam i docierają do bardzo szerokiego grona odbiorców mają również inne zalety.

Targetowanie

Możliwość targetowania reklam pozwala na dotarcie do potencjalnych klientów. Właściwy dobór grupy docelowej zwiększa trafność reklam, a co za tym idzie, liczbę konwersji.

Mierzalność

Przez cały okres działania kampanii mamy wgląd do bardzo dokładnych statystyk i wyników reklam.

Elastyczność

Kampanie Google Ads są skuteczne w niemal każdej branży. Odpowiednio dobrane typy reklam oraz bieżąca optymalizacja pomogą Ci w osiągnięciu zamierzonego celu.

Szybkość

Pierwsze efekty działań kampanii reklamowych są widoczne zazwyczaj już kilka godzin po uruchomieniu kampanii i reklam.

Zasięg

96% internautów w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google, dzięki czemu reklamy trafiają do bardzo szerokiej grupy odbiorców.

Kontrola kosztów

Na kampanie Google Ads przeznaczasz dowolny budżet i w każdym momencie możesz podjąć decyzję o jego zmniejszeniu lub zwiększeniu. Możesz liczyć na nasze sugestie.

Kampanie Google Ads przygotowujemy kompleksowo

01
Przygotowujemy podłoże

Pracę nad kampanią rozpoczynamy od analizy Twoich potrzeb, przygotowania strategii oraz doboru odpowiednich narzędzi.

02
Wdrożymy kampanię

Zgodnie z przyjętymi założeniami, rozpoczniemy proces tworzenia i wdrażania kampanii.

03
Zadbamy o wyniki

Dzięki regularnej optymalizacji i testowaniu nowych rozwiązań uzyskamy najlepsze wyniki.

04
Analiza wyników i raportowanie

Bieżąca analiza wyników i raportowanie stanowi dla nas podstawę do podejmowania trafnych decyzji.

01
Przygotowujemy podłoże

Pracę nad kampanią rozpoczynamy od analizy Twoich potrzeb, przygotowania strategii oraz doboru odpowiednich narzędzi.

02
Wdrożymy kampanię

Zgodnie z przyjętymi założeniami, rozpoczniemy proces tworzenia i wdrażania kampanii.

03
Zadbamy o wyniki

Dzięki regularnej optymalizacji i testowaniu nowych rozwiązań uzyskamy najlepsze wyniki.

04
Analiza wyników i raportowanie

Bieżąca analiza wyników i raportowanie stanowi dla nas podstawę do podejmowania trafnych decyzji.

Opinie o współpracy

Wiemy, co robimy, a nasi klienci to doceniają.

Piotr Szram
Nie mogę sobie wyobrazić lepszej firmy marketingowej niż Marketing Sensei! Korzystam z ich usług od kilku miesięcy i jestem w pełni zadowolony z efektów, jakie osiągnąłem dzięki ich pomocy. [...] Ważne jest również podkreślenie jakości ich obsługi klienta. Zawsze są dostępni, by odpowiedzieć na moje pytania i udzielić wsparcia. Gorąco polecam Marketing Sensei wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają skutecznych usług marketingowych.
Piotr Szram
Stürmer Maszyny Sp. z o.o
Krzysztof Górny
Z Marketing Sensei współpracuję od ponad trzech lat. Początkowo jedynie w zakresie pozycjonowania, teraz obsługuje całość marketingu internetowego mojej firmy – od tworzenia stron, poprzez zarządzanie nimi, aż po promocję i doradztwo w zakresie budowania wizerunku firmy w Internecie. Pełen profesjonalizm i dyspozycyjność!
Krzysztof Górny
Europe Distribution Group Sp. z o.o.
Bartłomiej Markiewicz
Agencja interaktywna Marketing Sensei była odpowiedzialna za projekt oraz stworzenie strony internetowej mojej kancelarii. Doradzili najbardziej optymalne rozwiązanie, a także przeprowadzili szkolenie, dzięki któremu teraz sam mogę zarządzać swoją stroną internetową. Wszystko to było wykonane szybko, sprawnie i niedużym kosztem. Polecam!
Bartłomiej Markiewicz
Kancelaria adwokacka SM Adwokaci
Tomasz Tomaszewski
Sensei, znaczy Mistrz - kontaktu, organizacji, skuteczności, otwartości i uczciwości. Efekty pracy dla mojej firmy widoczne były od pierwszego miesiąca. Dzięki systematycznej i mądrej pracy z naszą stroną - jest lżejsza, mądrzejsza i przynosi nam wymierny efekt. Serdecznie polecam!.
Tomasz Tomaszewski
Loft Decora
Adam Wiatroszak
Super agencja godna polecenia, pomaga nam w odbudowaniu pozycji naszej marki na rynku. Wspólnie prowadzimy działania reklamowe w sieci google, optymalizacje strony internetowej oraz prowadzenie fanpage na portalach społecznościowych. Profesjonalna obsługa i rzetelne podejście do tematów przynoszą nam mierzalne korzyści.
Adam Wiatroszak
AGCO Sp. z o.o.
Albert Ciszek
Współpracujemy z Marketing Sensei już od dłuższego czasu. Z całym przekonaniem mogę polecić tę firmę każdemu kto chce zwiększać swoją rozpoznawalność na rynku, poprawiać zasięgi postów lub po prostu być widocznym w social mediach i nie tylko.
- Świetny młody zespół
- Indywidualne podejście
- Wielki profesjonalizm
- Dużo fajnych pomysłów
związanych konkretnie z daną firmą
Moja ocena to 10/10!
Albert Ciszek
Samson Agro

Porozmawiajmy o możliwościach rozwoju
Twojego biznesu.