Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Tworzymy treści, które
angażują

Social media to znacznie więcej niż publikowanie postów, zasięg czy lajki. Tworzymy strategie komunikacji marek w mediach społecznościowych i wprowadzamy je w życie. Wykorzystujemy trendy oraz opowiadamy historie. Budujemy społeczność, zaangażowanie i lojalność. Uwzględniamy oczekiwania, potrzeby oraz pragnienia odbiorców. Dbamy o Twój wizerunek i wspólnie go kreujemy.

01
01

Przejrzystość

Wszystkie działania transparentnie podejmujemy na kontach naszych klientów, dzięki czemu będziesz mieć do nich stały dostęp.

02
02

Komunikacja

Regularny kontakt pozwala nam tworzyć możliwie najlepiej dostosowane treści, co wpływa na zaangażowanie i lojalność klientów.

03
03

Elastyczność

Stawiamy na długofalowe relacje, ale podpisujemy umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

04
04

Raportowanie działań

Przygotowujemy comiesięczne raporty, w których podsumowujemy nasze działania, wyniki i wnioski na przyszłość.

Facebook

Facebook liczy niecałe 3 miliardy aktywnych użytkowników, z czego blisko 27 milionów osób to użytkownicy z Polski. Część z nich to Twoi obecni i potencjalni klienci, Obecność na Facebooku pozwoli Ci być bliżej nich odpowiadając na ich potrzeby oraz oczekiwania.

Instagram

Medium to dedykowane jest wizualnym treściom – odpowiednio dobrane grafiki oraz filmy pomogą Ci budować świadomość marki oraz zaangażowaną grupę odbiorców. Jest to też jedno z najchętniej odwiedzanych mediów przez użytkowników, a ich liczba stale rośnie.

YouTube

Materiały wideo stały się najchętniej i najlepiej przyswajanymi treściami przez użytkowników, a czas spędzony przed telewizorem z roku na rok spada. Kanał na YouTube to szansa, aby przyciągnąć i zainteresować Twoich obecnych i potencjalnych klientów.

Linkedin

Pomożemy Ci zaistnieć na medium społecznościowym dedykowanym relacjom biznesowym. LinkedIn jest narzędziem służącym do dzielenia się wiedzą, kompetencjami czy aktualnościami, pomaga w pozyskiwaniu nowych kontaktów oraz stanowi wizytówkę firmy.

Nawet najlepszy content
czasem potrzebuje wsparcia

Paliwem napędowym dla treści organicznych jest budżet reklamowy – to dzięki niemu mają one szansę dotrzeć do właściwych odbiorców, czyli Twoich potencjalnych i obecnych klientów. Wysokość budżetu oraz wybór odpowiedniego medium i formatu wspólnie ustalimy, zawsze dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Reklama pozwala nam zmaksymalizować zasięg oraz wspomaga sprzedaż.

Opinie o współpracy

Wiemy, co robimy, a nasi klienci to doceniają.

Piotr Szram
Nie mogę sobie wyobrazić lepszej firmy marketingowej niż Marketing Sensei! Korzystam z ich usług od kilku miesięcy i jestem w pełni zadowolony z efektów, jakie osiągnąłem dzięki ich pomocy. [...] Ważne jest również podkreślenie jakości ich obsługi klienta. Zawsze są dostępni, by odpowiedzieć na moje pytania i udzielić wsparcia. Gorąco polecam Marketing Sensei wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają skutecznych usług marketingowych.
Piotr Szram
Stürmer Maszyny Sp. z o.o
Krzysztof Górny
Z Marketing Sensei współpracuję od ponad trzech lat. Początkowo jedynie w zakresie pozycjonowania, teraz obsługuje całość marketingu internetowego mojej firmy – od tworzenia stron, poprzez zarządzanie nimi, aż po promocję i doradztwo w zakresie budowania wizerunku firmy w Internecie. Pełen profesjonalizm i dyspozycyjność!
Krzysztof Górny
Europe Distribution Group Sp. z o.o.
Bartłomiej Markiewicz
Agencja interaktywna Marketing Sensei była odpowiedzialna za projekt oraz stworzenie strony internetowej mojej kancelarii. Doradzili najbardziej optymalne rozwiązanie, a także przeprowadzili szkolenie, dzięki któremu teraz sam mogę zarządzać swoją stroną internetową. Wszystko to było wykonane szybko, sprawnie i niedużym kosztem. Polecam!
Bartłomiej Markiewicz
Kancelaria adwokacka SM Adwokaci
Tomasz Tomaszewski
Sensei, znaczy Mistrz - kontaktu, organizacji, skuteczności, otwartości i uczciwości. Efekty pracy dla mojej firmy widoczne były od pierwszego miesiąca. Dzięki systematycznej i mądrej pracy z naszą stroną - jest lżejsza, mądrzejsza i przynosi nam wymierny efekt. Serdecznie polecam!.
Tomasz Tomaszewski
Loft Decora
Adam Wiatroszak
Super agencja godna polecenia, pomaga nam w odbudowaniu pozycji naszej marki na rynku. Wspólnie prowadzimy działania reklamowe w sieci google, optymalizacje strony internetowej oraz prowadzenie fanpage na portalach społecznościowych. Profesjonalna obsługa i rzetelne podejście do tematów przynoszą nam mierzalne korzyści.
Adam Wiatroszak
AGCO Sp. z o.o.
Albert Ciszek
Współpracujemy z Marketing Sensei już od dłuższego czasu. Z całym przekonaniem mogę polecić tę firmę każdemu kto chce zwiększać swoją rozpoznawalność na rynku, poprawiać zasięgi postów lub po prostu być widocznym w social mediach i nie tylko.
- Świetny młody zespół
- Indywidualne podejście
- Wielki profesjonalizm
- Dużo fajnych pomysłów
związanych konkretnie z daną firmą
Moja ocena to 10/10!
Albert Ciszek
Samson Agro

Porozmawiajmy o możliwościach rozwoju
Twojego biznesu.